This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Get Adobe Flash player
Home


zinoteka avatar czarny

 

Witam wszystkich i zapraszam do odwiedzenia serwisu internetowego poświęconego ukazującej się w Polsce na przestrzeni lat prasie muzycznej – podziemnym zinom i magazynom z oficjalnego obiegu. Przez lata udało mi się zgromadzić sporą kolekcję, w pewnym momencie powstał więc pomysł na pewną formę skatalogowania tego, a później udostępnienia szerszemu gronu zainteresowanych. Fakt że prasa muzyczna najlepsze lata ma już za sobą, dziś w dobie internetu i możliwości błyskawicznego przekazywania informacji nie ma aż takiego znaczenia, warto jednak w pewien sposób utrwalić dotychczasowe, archiwalne wydarzenia na tym polu. W Polsce ukazało się wiele naprawdę dobrych zinów, wiele też nadal się ukazuje. Dlatego uznałem ze warto!

Serwis na razie odpalony pilotażowo, ale mam już kilka koncepcji na jego dalszy rozwój i urozmaicenie. Zapewne nie powala też jego szata graficzna, ale cóż, wszystko zrobiłem własnoręcznie (DIY pełną gębą, he, he, he) a specem na pewno nie jestem….

Zapraszam wszystkich do kontaktu przesyłania wszelkich uwag i pomysłów, skarg, zażaleń itp. itd. etc.

 

Horns up!

Sam Diabeł