This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Get Adobe Flash player
Home Indeks zinów K

KRONIKA KONFLIKTU

Miejsce: Szczecin
Staus: aktywny
Kontakt: kto szuka,ten znajdzie...
Kronika Konfliktu to takie dziwne pismo, taka ciekawostka bym rzekł. Wydana jak zine, rozprowadzana jak zine, ale nie zawiera typowej dla zinów zawartości czyli wywiadów z zespołami. Co zatem zawiera? Ano autor tegoż periodyku wziął na widelec prasę podziemną, czyli słowo pisane wydawane w formie zinów i magazynów muzycznych. Taka ciekawostka, bo skoro ludzie nie czytają już zinów, to czy będą chcieli czytać o zinach? No właśnie, może to jest pomysł na uaktywnienie czytelników, którzy dostając reckę danego zina mogą sobie zadać trud i zdobyć egzemplarz??? W piśmie mamy zatem wyłącznie recenzje pism ukazujących sie w podziemu, zarówno polskim jak i zagranicznym, z przewagą tego ostatniego niestety. Każda recenzja jest rozbudowana i mozna sobie wyrobić na temnat danego pisma odpowiednia opinię. Wiem, bo parę z opisywanych tytułów mam i mam zazwyczaj identyczne odczucia. Oprócz recenzji pasy, w każdym numerze pojawia sie jeden luźniejszy tekst, w #1 jest to relacja z konceru KAT, w drugim recka Jaskini Hałasu W. Lisa i T. Godlewskiego, a w czwartym perypetie związane z organizacją pewnego koncertu. Zine jest ascetycznie wydany, chyba żeby forma nie odwracała uwagi od tresci, ale kto to tak naprawdę wie... Pismo jest rozprowadzane bezpłatnie, poprzez tradycyjną pocztę listową, zatem jak pisujecie listy albo wymieniacie się nagraniami lub zinami, to jest szansa że z nienacka otrzymacie również Kronikę Konfliktu.

 

Kronika Konfliktu 1

(Walpurgia '13, wg błędnej chronologii)
Kronika Konfliktu 2

(październikowa pełnia 2013 lat po rzekomych narodzionach pierwszego człowieka in-vitro)
Kronika Konfliktu 3

(druga pełnia nowego, ponoć 2014 roku)
Kronika Konfliktu 4

(święto Plonów 2014, wg błędnej chronologii)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież