Get Adobe Flash player
Home Co nowego ?

pandemonium 1ogo

Miejsce: Piotrków Trybunalski
Status: dead!
Kontakt: nie dotyczy

Zupełnie nieznany mi wcześniej zine, który niedawno, zupełnie przypadkiem trafił do mojej kolekcji (dzieki Piotr!). Daniem głównym jest tu przede wszystkim fantastyczny, długi wywiad z Euro i MAYHEM. Bardzo dobry i szczegółowy wywiad, przeprowadzony jakoś na początku 1991 roku, bo jeszcze żył Dead, jest w nim mowa i o planowanej płycie De Mysteriis i o nazwie Mayhem i o polskim Imperatorze. Znamienne i złowrogo brzmi jednak pytanie nr 19: "How would you like to die?"...... Co poza tym? Dużo ciekawych rzeczy - wystarczy spojrzeć na rozpiskę zespołów poniżej. Pismo starannie złożone, chyba na komputerze, sądząc po kroju czcionki. Na pewno pismo bardzo trudne do znalezienia, ale to bardzo mocna pozycja na półce polskiego zinotwórstwa. Polecam!

 

Pandemonium zine 1
Rok:
Format: A5
Stron: 36
Język: angielski

 

Mayhem, Blasphemy, Phlegethon, Dark Throne (bio), Amputation (bio), Terminator (bio), Manslaughter (bio), Head Hunter (bio), Nuclear Death (usa), Rising Nation, Violent Dirge (bio), Varathron, Blasphemy, Lastwar (bio), Korsakov, Dragon, Toxo Death (bio), Thermodon (bio), Pandemonium (bio)

pandemonium 1 

Komentarze   

 
#2 Dante 2017-05-14 08:54
Hello There. I found your blog using msn. This is a very well written article.
I'll make sure to bookmark fuck it - sampsonpadfdryt by.exteen.com: http://sampsonpadfdrytby.exteen.com,
and return to read more of your useful info. Thanks for the post.
I will certainly comeback.
Cytować
 
 
#1 Piotr 2013-11-29 14:26
Dzięki za komplementy, a co do składu, to było to 'dziełko' od podstaw tworzone przy użyciu czarnego piórka, maszyny do pisania, ksero i nożyczek :-)
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież