This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Get Adobe Flash player
Home Co nowego ?

 merciless slaughter logo

Miejsce: Bydgoszcz

Status: dead!

Kontakt: nie dotyczy

Dziś kolejna staroć zniesiona ze strychu. Ponownie Bydgoszcz, a tym razem jest to Merciless Slaughter zine, pismo które mam jedynie jako kopię ksero zresztą marnej jakości, dlatego w sumie niewiele widać… Autorem pisma był Waldek Filuk, który jak to określił – wypuścił tego zina w czasach wczesnego liceum J Ukazał się tylko jeden numer, później pismo zostało przemianowane na MAYHEM zine. Pod zmienionym tytułem ukazały się kolejne 2 numery pisma, niestety nie mam ani jednego numeru zina MAYHEM, także jeżeli ktoś posiada – to piszta śmiało na mojego maila J Ale wróćmy do MS zine. Cóż o nim można napisać? Nie jest szczególnie obfity w treść czy wywiady, objętościowo jest bowiem skromny i za wiele nie można się z niego dowiedzieć. Zawartość to przede wszystkim polskie zespoły, sporo biosów i jedna relacja z koncertu. Jako ciekawostkę można podać jeszcze fakt, że pismo jest prawie w całości napisana odręcznie – czarnym cienkopisem J Potem całość była kserowana, nieco potajemnie, na komendzie policji J i rozprowadzana drogą wysyłkową. Tak było panie i panowie. Takie były możliwości ówczesnych czasów (rok 1990), ale zaangażowanie młodych ludzi w podziemie było wówczas zgoła inne, brak umiejętności, kontaktów czy tak podstawowego wyposażenia jak maszyna do pisania nie był wówczas problemem. Był entuzjazm i chęci. I to jest warte docenienia, również dziś, po tylu latach. 

 

Merciless Slaugher zine 1
Rok: 1990
Format: A5
Stron: 
Język: polski
Vader, Leper Necrosis (bio), Smirnoff, Bundeswehra, Poison Mosh, Death Mosh (bio), Strawberry, Necro Death (bio), Vengence, Separator, Unborn, Hideous Chaos (bio), Crucifix (bio), Minotaur, Righteous Pig (bio), Mortuary (bio), Scarecrow (bio), Nuctemeron, Guardian, Apokalipsa (bio), Condemnation, Agathocles 
Live: The Last Words of Death, Bydgoszcz 1990 (Morbid Shit, Lastwar, Morgoth)
 merciles s slaughter 1
 Memorabilia
merciless slaughter f1 merciless slaughter f2

Komentarze   

 
#1 Donna 2017-05-10 16:01
This site truly has all the information I wanted about this subject and didn't know who to ask.


Here is my web blog - fuck it (evangelinelekey.jimdo.com: http://evangelinelekey.jimdo.com/2015/06/22/hammertoes)
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież