This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Get Adobe Flash player
Home Co nowego ?

Necromania logo

Miejsce: Warszawa
Status: dead!
Kontakt: nie dotyczy
Co my tu dziś mamy? Taki oto skromny zine, wydany w listopadzie 1992, czyli szmat czasu temu. Wita nas czerwona okładka z dość niezgrabnie nagryzmolonym zamkiem... Mnie osobiście sylwetka budowli kojarzy się z Zamkiem Książąt Mazowieckich w Ciechanowie, słynącym w metalowego festiwalu, ale co u diabła robi tam motyw furmanki i zgarbionego woźnicy... Tfuuuuu. Mniejsza z okładką, wróćmy do pisma, choć wspomniany przez mnie festiwal pojawi się wewnątrz numeru w postaci relacji z edycji która odbyła się latem 1992 roku. Pismo jest amatorsko, ale starannie zrobione, widać że edytor włożył pewną pracę w przygotowanie pytań do wywiadów i zredagowanie całości. Widać też jednak pewną taką młodzieńczą naiwność, będącą pewnie wynikiem młodego wieku edytora :-) Edytor przepytał kilka polskich zespołów, dorzucił nieliczne biosy zachodnich kapel i stertkę egzotycznych flyerów informujących o zespołach i zinach z krajów Ameryki Południowej, widać taki korespondent też mu się trafił. Na koniec tego krótkiego opisu jeszcze ciekawostka, wszystkie relacje z koncertów które są zamieszczone w tym zinie , a jest ich dokładnie trzy, są autorstwa Michała Wardzały... Tak, tak, tego samego który później wydawał zina (C.O.C. magazine), a jeszcze później stworzył profesjonalny, szeroko dystrybuowany periodyk zatytułowany MYSTIC ART, nie wspominając już o wytwórni MYSTIC PRODUCTION.

NECROMANIA zine 1
Rok: 1992
Stron:
Formmat: A5
Język: polski
Neandertal, Collapse Bi, MASH, Tarland, Ritualistic (bio), Dead Infection, Mentor, Desecrate (bio), Exhumation, Bundeswehra, Trauma, Execrable (bio), DDT, Grossmember, Mutilation, Azazel (bio), Violent Dirge, Septic Noise, Testor, Insanity Reigns Supreme (bio)
Live: S'thrash'ydło '92, SHARK ATTACK '92, Jarocin '92

 

S22C-6e16102815230 0001 
 Data wpisu: 2016-10-31

Komentarze   

 
#1 Viola 2017-05-10 22:19
Stunning quest there. What occurred after? Thanks!

Also visit my homepage: fuck it (laviniasearer.blog.fc2.com: http://laviniasearer.blog.fc2.com/blog-entry-6.html)
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież