This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Get Adobe Flash player
Home Co nowego ?

 fallout cerebral logo

FALLOUT CEREBRAL zine

Miejsce: Warszawa

Status: dead!

Kontakt: nie dotyczy

Dziwna sprawa. Jeden z najstarszych polskich zinów, o którym tak naprawdę niewiele wiadomo, chociaż poprawka, to ja niewiele wiem….. Z jakiejś starej porzuconej strony w internecie wynika, że pismo ukazywało się już od 1989 roku. Początkowo w Polsce, gdzie  wyszło prawdopodobnie 10 numerów. Później nastapiła sporawa przerwa, a zine reaktywował się w roku 2008 i tu ponoć wyszły kolejne dwa numery, przynajmniej tyle informacji znalazłem na wspomnianej już stronie. Autor zina mieszkał już wówczas w Szkocji. Ja mam tylko jeden numer pisma, datowany przeze mnie na rok około 1992. Jest to numer oznaczony ósemką, oprawiony w czerwoną okładkę z której spoziera CARCASS. Pismo redagowane było wówczas w języku angielskim, a same wywiady nie są jakoś szczególnie wyczerpujące ani zbyt obszerne. Nie ma też ich dużo, większą część zina zajmują bowiem mniej lub bardziej lakoniczne biosy,a i recenzji jest dosłownie kilka. Wszystko to sprawia, że FALLOUT CEREBRAL nie jest zbyt interesującą lekturą i sprawia wrażenie przyszykowanego nieco naprędce… Nie wiem jak wyglądały inne numery pisma, być może prezentowały się bardziej korzystnie, zatem poczekam - może ktoś ma takowe w swoim archiwum i będzie łaskaw sie ze mna skontaktować?

FALLOUT CEREBRAL zine 8
Rok:1992
Format: A5
Stron: 32
Język: angielski
Samael, Disharmonic Orchestra, Necromantia, Desultory, Embrionic Death, Necrophiliac (bio), Disastrous Murmur, Genital Deformities, ABSU (bio), Pandemonium (bio), My Dynig Bride (bio), Garbage Pal Kids, Lulaby (bio), Balance of Terror zine, Leviathan (bio), Impurity (bio), Necrolatry (bio), Amorphis (bio), Nuctemeron (bio), Dissect (bio), Corruption (bio), Morbid Vision (bio), Armagedon (bio), Exulceration (bio)

 FOC 8
Data wpisu: 2016-10-31 

Komentarze   

 
#1 Kay 2017-05-15 01:21
fuck it (https://vasilikicanlas.wordpress.com/2015/06/30/hammer-toe-surgery-procedure: https://vasilikicanlas.wordpress.com/2015/06/30/hammer-toe-surgery-procedure)'s truly very complex in this active life to
listen news on Television, therefore I simply use web for that purpose, and get the most recent information.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież