Inferno zine

Miejsce: Gliwice
Status: dead!
Kontakt: nie dotyczy

Oto pismo z Gliwic za którym stoi pewna, dość specyficzna i niestety negatywna postać polskiego podziemia. Osoba o wielu twarzach, działająca pod różnymi szyldami, zawsze jednak zostawiajaca za sobą nieprzyjemny zapach. Po prostu rip off który sporo mieszał na scenie i ostatecznie ponoć skończył w pomieszczeniu ze stalowymi firankami :-), Udało mi sie skolekcjonować tylko jeden numer pisma, przesłał mi je Agares kilka lat temu. jest to numer #3 ale jak sądzę więcej pod tym szyldem sie nie ukazało, być może autor przyjął ciągłą numerację dla wszystkich sygnowanych przez siebie pism, bo pamiętam ze wcześniej były co najmniej dwie nazwy pod którymi działał….

A co mamy pod tytułem INFERNO? Ano zina w stylistyce BM, takie bowiem były ówczesne zainteresowania edytora, ale wspomnę że później miał również „przygodę” z klimatami grind i death (SLAUGHTER zine) i old school (GOD IS DEAD magazine)…. Te pisma także czekają na swoja kolej do opisania.

INFERNO zine 3
Rok: 1999
Format: A4
Stro: 22
Język: polski

Holy Death, Black Altar, Lux Occulta, Sothis, Agalirept, Trivial Thorn, Graveland, Cursed zine, Unknown Dimension, Esgaroth, Katharsis, Abusiveness, Blade of The Sword

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *