Sepulchral zine

Miejsce: Warszawa
Status opisu: kompletny, 1/1
kontakt: nie dotyczy 

Fajna rzecz. Niestety widziałem ten zine tylko w postaci skanu dostępnego gdzieś w czeluściach internetu. Zatem kolejny tytuł o którym wcześniej nie słyszałem, a który mile zaskakuje podczas lektury. Materiału jest sporo, choć wywiady są raz zadziwiająco krótkie, a drugim razem długie i wyczerpujące. Nic mi nie wiadomo o innych wydaniach, zatem pewnie był to jednorazowy wybryk.

No i stało się, całkiem przypadkowo egzemplarz zina wpadł mi jednak do mojej kolekcji i to jako gratis przy zupełnie innej sytuacji. Pismo jest starannie wydane, a dobra jakość kserokopii pozwoliła zachować treść w bardzo dobrym jak na swe lata stanie technicznym, do tego zaskakuje elegancka, kredowa okładka w którą wyposażonym był ziniacz. Edytor przyłożył się do wydania pisma, jest specjalna numeracja i stron i co ważne – jest spis treści, coś co bardzo pomaga przy opisywaniu starych zinów he he. No i to tyle jeżeli chodzi o część techniczną. Z merytoryką sprawa wygląda tak, że wywiady z zespołami z Polski są znacznie dłuższe i bardziej wyczerpujące niż z te z zagranicznymi. Przyczyna mogła być prozaiczna, być może to kwestia znajomości języka angielskiego po prostu. Bo nieco dziwić może np. wywiad z amerykańskim Nocturnus, który obejmuje zaledwie pięć, niezbyt wyszukanych pytań??? Cóż, być może sam edytor więcej by wyjawił na ten temat, może kiedyś trafi na moją stronę – to zapraszam do kontaktu.

Data opisu: 18 lipca 2013 / Data aktualizacji: 22 września 2019

SEPULCHRAL zine #1
Rok: 1992
Stron:34
Format: A5
Język: polski

DDT, Nocturnus, Enormity, Wotan (bio), Napal Death (bio), Cadaver, Intoxicate (bio), Genital Putrefaction, Crom Cruach, Blood, Geisha Gonner, Lastwar, Nuclear Death, Vader, Mastomah, RU Dead (bio)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *